نوسازی کمپرسور

اگر از روغن ریزی، صدای زیاد و کارکرد کمپرسورتان ناراضی هستید ؛ آن را به ما بسپارید تا با نصب یک هواساز جدید ، کمپرسور قدیمی شما را به یک دستگاه نو و پر قدرت تبدیل کنیم.

مزایا این طرح چیست؟!

– یک انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه :  یک کمپرسور  هوا متشکل از سه بخش اصلی می باشد که عبارتند از هواساز ، الکترموتور و مخزن . در اکثر مواقع کارکرد نامناسب کمپرسور باد به دلیل از کار افتادن واحد هواساز است . این در حالیست که الکتروموتور و مخزن آن سالم می باشد . با استفاده از این طرح شما می توانید به جای خرید یک کمپرسور نو ، از الکتروموتور و مخزن کمپرسور خودتان استفاده کرده و تنها با نصب یک بلوک هواساز جدید، از تمام مزایا و امکانات یک کمپرسور نو برخوردار شوید.

– یک سال گارانتی

– خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی استاندارد

این طرح چه مزیتی نسبت به تعمیر کمپرسور دارد؟!

به دلیل آنکه اکثر کمپرسور های موجود در بازار فاقد قطعات یدکی هستند، زمانی که به تعمیرکار ها سپرده می شوند آن های مجبورند قطعات معیوب را جوشکاری و تراشکاری نمایند و از آنجا این کار بر مبنای استاندارد ها و تلرانس های ساخت قطعه انجام نمی گیرد قطعه از فرم استاندارد خارج شده و نه تنها هرگز مانند یک کمپرسور نو کار نخواهد کرد بلکه مجددا ظرف مدت کوتاهی از کار می افتد. اما مزیت نصب یک هواساز نو به جای هواساز قدیمی این است که دستگاه شما به یک کمپرسور نو تبدیل می شود که دارای گارانتی، قطعات یدکی استاندارد و خدمات پس از فروش مطمئن و شرکتی می باشد.

nosazi

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *